Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pasażer o podróży koleją z Warszawy do Lublina: "2,5 godz. w igloo"

Utworzony przez Mare, 13 lutego 2013 r. o 18:06
na obRAZKU NIE WIDAĆ ŻEBY TO BYŁA PIERWSZA KLASA, TO MI WYGLĄDA NA DRUGĄ KLASE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wagon z uszkodzonym ogrzewaniem powinien zostać wymieniony na dworcu Warszawa Wschodnia. Ale niestety trzeba trzymać tam rezerwę takich wgaonów, to kosztuje szczególnie w zimę, ale w PKP liczą się tylko słupki tak jak w banku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mateusz napisał:
Sam pracuje na kolei i do puki (...)
Dopóki, dopóki, dopóki... i tak jeszcze 100 razy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj grzali za to aż za bardzo w pociągu relacji Warszawa-Lublin...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja po paru latach cotygodniowych przejażdzek pociągiem Lublin-Warszawa i powrotnym jednak odpuściłem i jeżdzę samochodem. Tego naprawdę nie da się już znieść. W ciagu ponad 5 lat takich wypraw ogrzewania nie było napewno przynajmniej kilkadziesiąt razy. Nic nie pomaga. Pisałem reklamacje, walczyłem o zwroty ceny. Nic to nie daje. Co ciekawe na wiosne ogrzewanie bedzie działało i to z takim natężeniem, że nie da się wytrzymać. Uważam, ze to skandal, że PKP nie jest w stanie zapewnić choć tej jednej podstawowej kwestii wpływającej na komfort podróży pasażerów. Proceder trwa od wielu lat. Po prostu pasażerów z Lublina PKP traktuje jak bydło, choć i tu wymagany jest jakiś komfort w transporcie. Co gorsza, często jeżdzę pociągami na innych trasach i prosze mi uwierzyć... Nasze pociągi są najgorsze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tego pasażer na foto siedzi w bluzie, kurtka pewnie na wieszaku. A wagon ma ogrzewanie nawiewowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...